CP960 טלפון ועידה

CP960 Conference Phone

תפעול אינטואטיבי, תקשורת חדה

CP960 מבית Yealink  הוא טלפון ועידה עבור חדרי ישיבות בגודל בינוני וגדול. עם רמקולים חדים ומצויינים, CP960 קובע סטנדרט חדש עבור איכות הצליל, וגורם לכל המשתתפים להיות שקועים בפגישה, בראיון, בכנס או בדיון, בכל פעם מחדש. המכשיר מכיל מערכת למיסוך רעשים, עם טכנולוגיית הרעש המתקדמת של Yealink, כך שה-CP960 הוא ההתאמה המושלמת לשיחות ועידה עסקיות יומיומית.

סאונד עוצמתי, איכותי, טהור וברור

בשילוב עם טכנולוגית ה-HD הקולית המשוכללת של יאלינק, ה-CP960 מלהיט ורותם את משתתפי הפגישה, ומדהים אותם בסאונד יוצא מן הכלל, ברור, נהיר ואיכותי במיוחד. הטלפון המתקדם ממוקד בביצועים טובים והוא מחדש ומשכפל קולות בצורה נאמנה עבור שיחות ועידה.

קליטה רחבה במיוחד לחללים בינוניים וגדולים

בשילוב עם טכנולוגית ה-HD הקולית המשוכללת של יאלינק, ה-CP960 מלהיט ורותם את משתתפי הפגישה, ומדהים אותם בסאונד יוצא מן הכלל, ברור, נהיר ואיכותי במיוחד. הטלפון המתקדם ממוקד בביצועים טובים והוא מחדש ומשכפל קולות בצורה נאמנה עבור שיחות ועידה.
  • מערכת הועידה CP960 מספקת טווח קליטה ושמע של 360 מעלות בכל חלל בו היא נמצאת, בינוני עד גדול.
  • זוג של מיקרופונים אלחוטיים משמשים בטכנולוגיית ה-DECT של YEALINK להגדיל ולהרחיב את הטווח עד לטווח של 60 רגל, ועל ידי כך מאפשרים לכל משתתף בשיחות הועידה להיות חלק פעיל בשיחה- כולם נשמעים בצורה נהירה וברורה מכל צידי הקו ובכל אזור בחלל.

מנגנון נטרול מלא של רעשי רקע של YEALINK

טכנולוגית השתקת רעשי הרקע של חברת יאלינק משחררת כל שיחת ועידה מרעשי רקע לא רצויים, לקיומה של שיחה איכותית, יעילה וממוסכת רעשים ולמזעור הסחות דעת. טכנולוגיית מיסוך הרעשים המוכחת שלנו כוללת שתי פונקציות הקשורות זו בזו:
טכנולוגיית מיסוך הרעשים המוכחת שלנו כוללת שתי פונקציות הקשורות זו בזו:
  • בזמן שיחת וועידה, המנגנון מזהה שמע רציף הנקלט באותה עוצמה אחידה בזמן נתון, ובמקביל מנטרל רעשי רקע ממקורות אחרים אותם הוא מזהה, כמו הקלדה במקלדת, מזגן וכדומה.
  • כשהמערכת למיסוך הרעשים לא קולטת קול של אדם כלשהו, היא אוטומטית משתיקה את המיקרופון (או המיקרופונים) שלה עד לרגע בו היא מזהה קול אנושי שוב.

עיצוב ארגונומי וחדשני

כשעיצוב לצד מקצועיות עמדו לנגד עינינו בשלב תכנון מערכת הועידה הגאונית הזו, ה-CP960 מעוצב בצורה ארגונומית התואמת ומונגשת לצרכי המשתמשים. המערכת מגיעה בצבע כסוף מטאלי, בעיצוב יוקרתי, ומביאה איתה משב רוח רענן ומתקדם לכל חלל אליו היא נכנסת.

המסך של מערכת ה-CP960 הוא מסך נגיעה בגודל 5 אינץ', ברזולוציה גבוהה במיוחד של 1280×720, כך שהשליטה במערכת היא בכף ידך באופן פשוט, נוח ואינטואטיבי לתפעול, וכל פגישה הופכת לנינוחה וחלקה.

הקבינט הפרטי שלך

קבינט משלך
מערכת שיחות הוועידה מסוג CP960 מביאה את הקדמה אליך למשרד או לבית, במרחק <קליק> (צור קשר). שנת 2020 מסמנת עידן חדש של פגישות, המייתר את הפגישות הפיזיות במקרים שבהם חלק או כל משתתפי הפגישה לא נמצאים באותו המשרד, ובכך חוסך טיסות, נסיעות מייגעות בפקקים, שעות של המתנה ועוד.

טלפון הועידה מאפשר התחברות של עד 5 קווים שונים, מ-5 נקודות קצה שונות של משתתפים בשיחת הועידה. הוספת המשתתפים נעשית בלחיצת טאצ' פשוטה ומהירה ע"י יוזם הפגישה, על המסך האינטראקטיבי שבמכשיר.

תגידו ביי ביי ל'מי מדבר?'- המזהה האוטומטי של המערכת מציג במסך את פרטי המדבר בלייב.

פגישה היברידית

ל-CP960 התממשקות עם Bluetooth Pairing, SIP, Shoftphone וגם Skype For Business. ניתן להעביר, לנתב ולחבר שיחות מהטלפון הנייד ל-CP960 באמצעות USB או Bluetooth, ולהצטרף ולצרף שיחות נוספות לועידה, או ליצור כזו לאחר העברת השיחה או השיחות. נוסף על אלה, ניתן לחבר את ה-CP960 ל-PC, ולקיים שיחות ועידה או שיחת אחד-על-אחד ב-Skype For Business, ולקיים דרכו שיחות באיכות שמע מצויינת.

מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך...

דילוג לתוכן