וידאו קונפרנס מבית YEALINK... לדסקטופ!

ניהול פגישות אנושיות בשלט רחוק, מהמחשב האישי שלך

התוכנה החדשנית מבית יאלינק מאפשרת לכל משתמש בכל מדינה ומיקום ברחבי הגלובוס, ליהנות מוידאו קונפרנס ישירות מהמחשב האישי. התוכנה מספקת חווית HD מלאה ומאפשרת למשתמשיה לשתף תכנים מכל מקום, ע"י יצירת תקשורת חופשית, חיה, זורמת ואנושית, מכל מקום בעולם- לכל יעד שהמשתמש חפץ, ובכך מבטלת כל מחסום תקשורתי או פיזי.

פונקציות ועידה עשירות ומפנקות

שימוש ושיתוף פעולה תוך שימוש בשרת יאלינק, מאפשר ליהנות מפונקציות בלעדיות ועשירות, ביניהן:

  • "התחל פגישה עכשיו"
  • תאם לי פגישה"
  • "תזכורת לפגישה"
  • קליק ליצירת פגישת ועידה
  • בקרת ועידה

אלה ועוד, מאפשרים לכלל משתמשי האפליקציה ליהנות מפתרון הוידאו קונפרנס המתקדם בעולם, מבית YEALINK.

מה מיוחד ב-VC לדסקטופ?

תוכנת ה-VC לדסקטופ מבית יאלינק תומכת בצורה מלאה בפרוטוקולי התקשורת SIP ו-H.323. מערכת הועידה למחשב בולטת בעיקר בשל יכולותיה המתקדמות והמשופרות עם קיבולת וזיכרון רב יותר (בעיקר משום שהתוכנה יושבת של שרת הפגישות של יאלינק- YMS), מספקת אינטגרציה מלאה ומושלמת עם מערכות הועידה המתקדמות של יאלינק (כמו CP920 ,CP960, CP930W), טלפוני ועידה (SIP T58V), פלאפונים ניידים ועוד. 

בשורה התחתונה, ביצוע פגישות עסקיות באמצעות התוכנה הייעודית של חברת יאלינק, מאפשרת גמישות, נוחות, יעילות וזמינות, אלה תוך התחייבות לאיכות HD של שמע וויזואליות, כך שאתם יכולים לוותר על המחסומים הפיזיים ביניכם לבין הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאליים שלכם- אין צורך בטיסות, נסיעות ארוכות, פקקים ושאר מעמסות. מעתה תוכלו להתחיל שיחת ועידה בלחיצת כפתור מכל מקום, ובכל זמן. כל שתצטרכו הוא לפטופ ואינטרנט (וכן, גם את תוכנת VC לדסקטופ של יאלינק כמובן). 

אודיו מעולה ואלגוריתם לוידאו מתקדם

אתם נמצאים באזור ללא קליטה? האינטרנט שלכם לא עובד חלק? 

ביאלינק חשבו צעד אחד קדימה ופיתחו טכנולוגיה ייחודית המתגברת ביתר יעילות על מכשולים תקשורתיים מסוג זה. הטכנולוגיה כוללת אלגוריתם ו-CODEC אשר מזהים מצבים של שיבושים במהלך השיחה, ומתגברים ומתאוששים תוך כדי השיחה ובמקביל להתנהלותה (המתכון אצלנו).

מערכת ה-VC לדסקטופ מבית YEALINK מצליחה באופן מוכח להתגבר, להתאושש ולהתנהג לעד 30% מאיבוד חבילות המידע הקוליות והחזותיות, כדי להבטיח לכלל משתמשיה תקשורת נקייה, חלקה ונטולת הפרעות, גם באזורים עם רשת תקשורת שאינה יציבה.

מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך...

דילוג לתוכן