ועידת וידאו משולחן העבודה שלכם

Yealink VC Desktop

Yealink VC Desktop היא תוכנת שיתוף פעולה אישית חזקה וקלה המספקת שיחות ועידה בווידאו באיכות HD. עם Yealink VC Desktop כעת ביכולתך להצטרף לשיחה בארבע עיניים בתקשורת וידאו במשרד, בבית או בנסיעת עסקים פשוט בלחיצה אחת.
Yealink VC Desktop כוללת ממשק אינטואיטיבי למשתמש, רזולוציה 1080P, התאמת רשת משופרת, H.323 / פרוטוקול SIP וטכנולוגיה מתקדמת של שחזור אבדן מנות, ומציעה את חוויית הלקוח האולטימטיבית בעבודה עם שרת הפגישות (Yealink Meeting Server) ופתרון הענן
(Yealink VC Cloud Management Service).

Yealink Meeting Desktop

וידאו באיכות HD Full

Yealink VC Desktop מאפשרת לנהל שיחות וידאו ולשתף תוכן באיכות HD Full של 1080P מכל מקום, ולהסיר את מגבלות התקשורת.

Yealink Video

תכונות שיחת ועידה עשירות

Yealink VC Desktop, בשילוב עם שרת הפגישה של Yealink, מספקת תכונות עשירות, לרבות "פגוש כעת" (Meet Now), תזמון ותזכורת לשיחת ועידה, גישה לשיחת ועידה בלחיצה אחת, בקרת שיחות ועידה וכו', המאפשרות ליהנות מפתרון מתקדם לשיחות ועידה בווידאו.

אלגוריתם וידאו ושמע מעולה

VC Desktop מציעה התאמת רשת משופרת בזכות אלגוריתם חדש לווידאו ושמע. רכיב codec מתקדם של H.264 High Profile מעניק יעילות החוסכת 50% ברוחב הפס. Yealink VC Desktop כוללת טכנולוגיית שחזור אבדן מנות וידאו ושמע עם עמידות של עד 30% נגד אבדן מנות וידאו ושמע המבטיחה תקשורת ברורה גם בסביבה של רשת לא יציבה.

 

פרוטוקולי H.323 / SIP

Yealink VC Desktop בולט בתאימות המשופרת לשרת הפגישות, מערכות החדר, טלפון וידאו, טלפון נייד וכו' – של Yealink או יצרנים אחרים – לשיפור הגמישות והיעילות על בסיס תמיכה בפרוטוקולי SIP / H.323.

דילוג לתוכן