פגישה בכף ידך

ועידות וידאו בנייד - Yealink VC Mobile

Yealink VC Mobile היא אפליקציית ועידת ווידאו קלה לשימוש המהווה פתרון מקיף ואמין עבור לקוחות שעובדים מרחוק או מהמכשיר הנייד המבקשים להצטרף לשיחות ועידה בווידאו באמצעות מכשירים ניידים בכל מקום אליו יגיעו.
Yealink VC Mobile כוללת ממשק אינטואיטיבי למשתמש, רזולוציה 1080P, התאמת רשת משופרת, H.323 / פרוטוקול SIP וטכנולוגיה מתקדמת של שחזור אבדן מנות, ומציעה את חוויית הלקוח האולטימטיבית בשיתוף פעולה עם שרת הפגישות (Yealink Meeting Server) וניהול שירות בענן (Yealink VC Cloud Management Service).

VC Mobile Yealink ארגוקום

תכונות שיחת ועידה עשירות

Yealink VC Mobile, בשילוב עם שרת הפגישה של Yealink, ושירות ניהול שירות ענן Yealink VC Cloud מספקת תכונות עשירות, לרבות יצירת חדר ישיבות וירטואלי VMR)), סנכרון ועידה אוטומטי, גישה לשיחת וועידה בלחיצה אחת, בקרת שיחות ועידה וכו', המאפשרות ליהנות מפתרון מתקדם לשיחות ועידה בווידאו.

וידאו באיכות HD Full

Yealink VC Mobile מאפשרת לנהל שיחות וידאו ושיתוף תוכן באיכות Full HD של 1080p מכל מקום, ולהסיר את מגבלות התקשורת.

אלגוריתם וידאו מעולה

VC Yealink Mobile מציעה התאמת רשת משופרת בזכות אלגוריתם חדש לווידאו ושמע. רכיב codec מתקדם של H.264 High Profile מעניק יעילות החוסכת 50% ברוחב הפס. Yealink VC Mobile כוללת טכנולוגיית שחזור אבדן מנות וידאו עם עמידות של עד 30% נגד אבדן מנות וידאו המבטיחה תקשורת וידאו ברורה גם בסביבה של רשת לא יציבה.

תמיכה בפרוטוקול כפול H.323/SIP

על בסיס תמיכה בפרוטוקולי , 323.H / SIP Mobile VC Yealink בולט בתאימות המשופרת עם מערכות שיחות ועידה בווידאו, נקודת קצה, טלפוני IP וכו', של Yealink או של יצרנים אחרים.

דילוג לתוכן