מערכת ועידת וידאו שולחנית

VP59 טלפון וידאו חכם של Yealink

Yealink VC Desktop היא תוכנת שיתוף פעולה אישית חזקה וקלה המספקת שיחות ועידה בווידאו באיכות HD. עם Yealink VC Desktop כעת ביכולתך להצטרף לשיחה בארבע עיניים בתקשורת וידאו במשרד, בבית או בנסיעת עסקים פשוט בלחיצה אחת.
Yealink VC Desktop כוללת ממשק אינטואיטיבי למשתמש, רזולוציה 1080P, התאמת רשת משופרת, H.323 / פרוטוקול SIP וטכנולוגיה מתקדמת של שחזור אבדן מנות, ומציעה את חוויית הלקוח האולטימטיבית בעבודה עם שרת הפגישות (Yealink Meeting Server) ופתרון הענן
(Yealink VC Cloud Management Service).

חוויית וידאו מרתקת

​VP59 מתהדר במצלמת HD קדמית מתקדמת עם תמיכה ברזולוציה של 1080p – התקן הגבוה ביותר לאיכות ווידאו עבור טלפונים שולחנים. תמיכה במקודד H.264 High Profile מבטיחה וידאו חלק ואיכותי.
VP59-Videophone 2m Pixel Camera H.264
VP59 פון YEALINK טלפון קטלוג ארגוקום

מצגת ללא תקלות בלחיצה אחת

בשילוב עם Yealink WPP20, טלפון VP59 מעניק תמיכה לשיתוף תוכן באמצעות חיבור אלחוטי. פשוט חברו את WPP20 למחשב נייד באמצעות יציאת USB אוניברסלית כדי לקבל חיבור מהיר אל VP59. באפשרותכם ללחוץ על הכפתור ומיד להתחיל לשתף תוכן , ללא צורך באפליקציות או תוכנות נוספות.

חווית שיתוף וידאו יוצאת דופן

VP59 תומך בוועידה של עד שש שלוחות מעורבות עבור וידאו ושמע, והוא תואם לציוד הווידאו הזמין כיום אצל מספר רב של יצרניים מובילים.
VP59-Videophone ארגוקום YEALINK

עיצוב מהפכני

VP59-Videophone-brochure-hebrew final-Yealink

עבודה נוחה וחלקה

בעת הפיתוח של VP59, חברת Yealink שמה דגש מיוחד על תפעול קל של הטלפון , לדוגמא:
  • מסך מגע גדול של 8 אינץ' מעניק תמיכה עבור פעילות מרובת נגיעות, ומציע נוחות שימוש ללא תקדים.
  • מקלדת מלאה ותמיכה בחיפוש חכם מאפשרים קלט משתמש יותר נוח.
  • ממשק משתמש ממוקד-לקוח מקטין את זמן עקומת הלמידה שלכם. כל אחד יכול להיכנס ולקבל שליטה על הפגישה בקלות עם VP59.

יציאות מדיה מרובות להגדלת הפונקציונליות

  • חיבור ממשק מולטימדיה בהפרדה גבוהה (HDMI) משפר עוד יותר את חוויות המשתמש.
  • יציאת 0 מובנית מציעה לכם הטבות רבות כולל פונקציות הקלטה ולכידה של שיחת HD מקומית באמצעות כונן הבזק USB, כמו כן משמש לטעינת המתח עבור טלפונים חכמים ומכשירים אחרים.

אפשרויות פריסה גמישות עבור סביבת עבודה נוחה

VP59 כולל תמיכה בתצורה כפולה (Wi-Fi / AP) וחיבור Dual-band Wi-Fi‏ (5GHz /2.4GHz) חיבור אלחוטי זה מאפשר למשתמשים גישה מהירה לרשת. בנוסף VP59 גם כולל תמיכה ב PoE (חשמל באמצעות רשת) ומאפשר לכם חיבור פשוט בכבל אחד כדי להעביר בו זמנית למכשיר מתח ונתונים.

דילוג לתוכן