ארגוקום-Yealink-UVC30-CP900-BYOD Meeting Kit

ארגוקום: לעבוד מהבית ולהרגיש שאתם במשרד

ארגוקום: לעבוד מהבית ולהרגיש שאתם במשרד

משבר הקורונה הצריך הרבה מאוד חברות גדולות ועסקים בינוניים לחשיבה מחודשת בנוגע לאופן ניהול החברה. לכן כשרבים מהעובדים, ובמקרים מסוימים אף כולם, נדרשים לעבוד מהבית גופים רבים פנו לאפשרות הזמינה והיעילה ביותר: קיום שיחות ועידה בווידאו ובאודיו.
וכשהמציאות משתנה יש צורך לפנות לגוף גדול ובעל ניסיון, שיידע לתת לכם שירות מתאים בתחום שאולי לא הייתם רגילים אליו עד עתה. בדיוק כמו השירות שמספקת חברת ארגוקום בע”מ (ERGOCOM Ltd.) בדמות ייבוא ושיווק מוצרי תקשורת בסביבה העסקית.

החברה נוסדה בשנת 2001 והיא חלק משש חברות שפועלות במסגרת קבוצת אבדור. “אנחנו מספקים פתרונות טכנולוגיים בתחום התקשורת ומשמשים כיבואנים של כמה וכמה יצרנים מובילים בעולם”, מדגיש אבי לוי, סמנכ”ל שיווק ומכירות בארגוקום בע”מ.

התמהיל של החברה הוא להביא פתרונות תקשורת מותאמים לכל סוגי המרכזיות (מערכות ה– Call Center) בישראל. המוצרים שלנו מתאימים לכל השוק, תומכים בטכנולוגיות המובילות בעולם והם חלק מקו המוצרים של יצרן מאוד גדול שאנחנו נציגיו בשם “.Yealink 

החברה יצאה לאחרונה בליין רחב של טלפונים איכותיים לחדרי ישיבות מהקטן ביותר עם חיבור אנלוגי למרכזיות הישנות , ועד לחדרים הגדולים בחיבור IP בנוסף ללקוחות שדורשים גם אפשרות חיבור ליישומי מחשב ולכל עולם הווידאו.

כל הטכנולוגיות יודעות לעבוד בסנכרון מלא עם מוצרי החברות המובילות כמו מייקרוסופט טימס, סיסקו ועוד, כשארגוקום באמצעות Yealink יודעת לספק גם ענן משלה מה שמבטיח ללקוחות עוד רוגע וביטחון בזרימת המידע.

פרט ל-Yealink  אנחנו נציגים בארץ גם של שתי חברות שמתמחות במצלמות רשת USB לצרכים אישיים, או לשימוש משרדי”, מפרט אבי. “מדובר במנעד של מצלמות רשת מהפשוטות והאיכותיות ביותר ועד למצלמות לחדרים גדולים מבית VHD ו ,Aver-עם זום מאוד גדול, איכות גבוהה ומחירים אטרקטיביים“.

היום חברת ארגוקום עובדת עם כל חברות הבזק, עם כל חברות הסלולר ועם קרוב ל-200 חנויות וחברות שמשווקות את המוצרים שלה לקהל הרחב. ארגוקום מלווה כל לקוח שיהיה מרוצה ויקבל את השירות הטוב ביותר.

איך השפיעה הקורונה על הפעילות שלכם?

הקורונה הכפילה ואף שילשה את המכירות שלנו בתחום הווידאו, אבל זה לא רק בגלל התקופה. Yealink הוא מותג מוביל, שנמצא ראש בראש עם מייקרוסופט, במשחק שרק הגדולים משחקים. הפתרון שאנחנו מציעים דרכם הוא מלא ומאוד איכותי.

היום האתגר הוא מאוד גדול: להגיע לעובדים שבבית”, ממשיך אבי. “הרבה לקוחות רוצים מערכות מאובטחות ש-Yealink יודעת לתת. אנחנו מציעים ענן וידאו פרטי, מתחברים למי שמחזיק במערך פעיל של מייקרוסופט תימס וכך מציעים יריעה רחבה של פתרונות עם ערך שמתחרים ב-זום או בסיסקו. לא כל אחד יכול להתחרות בחברות האלו“.

איזו תמונה אתם רואים עכשיו בעולם העסקי? הולכים יותר לעבודה מרחוק?

לפחות בשנה הקרובה חברות לא יחזיקו משרדים כדי לחסוך בכסף. בגלל זה אנחנו רוצים להביא שירותי ענן לטלפוניה, וגם הקלטות וגם וידאו בענן. אז לא משנה איפה העובד יישב ואפשר יהיה תמיד ליצור איתו קשר“.

ארגוקום-yealink-meeting-שרות וידאו פריסה בינלאומית הבטחת איכות ווידאו THE MARKER June-24-2020

מי קהל היעד שלכם?

עשינו כמה פרויקטים גדולים בתקופת הקורונה כמו הקמת שרת ועידות וידאו גדול לביטוח הלאומי, שנותן תמיכה לעשרות חדרי ישיבות. עשינו גם פרויקט עם פיקוד העורף עם מערכות שתומכות עד 24 חדרים. גם מגן דוד אדום (פתרון קול סנטר מהגדולים בישראל משולב גם שיחות וידאו) הוא לקוח גדול שלנו. אנחנו מספקים מהנה מהיר ותמיכה רחבה לכל השוק שרוצה לעבוד עם עובדים מהבית, אפילו מכללות ובתי ספר שרוצים מערכות וידאו ואודיו למורים“.

יש כמה חברות שמתעסקות במתן שירותי וידאו בענן, אבל אין עוד אחת כמו ארגוקום. כחברה שנותנת פתרון מקצה לקצה ומחזיקה ברשותה את כל מה שאפשר להציע בתחום, אין לכם באמת סיבה ללכת ולחפש במקום אחר את הגוף שייתן לכם שקט נפשי וביטחון מידע בזמן שאתם תנהלו את החברה שלכם בשיחות ועידה.

ארגוקום בע”מ
משה שפירא 16 ראשון לציון
טלפון:
 03-9514440
פקס: 
03-9520660
הכתבה ב-The Marker 

שתפו את המאמר הזה

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן