שרת פגישות של (Yealink (YMS

YMS-top

אתגרים של תקשורת ארגונית

גלובליזציה, מכשירים ניידים וסביבת עבודה בתנועה משנים את האופן בו עובדי החברה מתקשרים, משתפים פעולה וחולקים ומנהלים מידע. כל ארגון חייב לתת מענה לשינויים אלו, על מנת לשמור על סביבת עבודה תחרותית. מצד שני, הדרישות העסקיות מחייבות צוותים מכל העולם לחבור יחד ולעבוד בצורה יעילה יותר, כדי לשפר את התהליכים העסקיים ובסופו של דבר לקבל החלטות נכונות מהר יותר. נאמר בפשטות – על כל ארגון מוטל למצוא דרך לפשט את אופן שיתוף הפעולה.

מה זה YMS?

YMS הוא תשתית מבוזרת מבוססת ענן לוועידה ושיתוף פעולה בווידאו באיכות HD, ומותאם במיוחד למקום העבודה המודרני. YMS הוא שרת פגישה עצמתי all-in-one המעניק למשתמש תכונות ושירותים חשובים: MCU, שרת רישום, שרת מדריך כתובות, שרת צידוד, שרת ניהול פגישות ומכשיר, SIP Trunk, שרת WebRTC, שרת GK & H.460, Microsok SfB (Lync) gateway, שרת הקלטה ושרת שיתוף פעולה.

מדוע כדאי לבחור YMS?

YMS מעניק לכם אוסף מקיף של כלים ארגוניים המאפשרים שיתוף פעולה פשוט יותר, בעזרת פתרון עוצמתי וגמיש אשר משפר את התקשורת, מגדיל את הפרודוקטיביות ומסייע לבניית צוותים טובים יותר. YMS מסייע לחבר בין אנשים בעזרת צליל ברור ותוכן וידיאו HD ושיתוף פעולה באינטרנט, מגשר בין מיקומים שונים בלי קשר למרחק או למכשיר, ומעניק למשתמשים חוויית שיחת ועידה מהנה אך גם חסכונית ויעילה.

יכולות אינטגרציה ותאימות נרחבת

YMS Integration ארגוקום Meeting Server Yealink

שרת פגישות Yealink‏ (YMS)

  • ריבוי מצבים לשיחת ועידה בווידאו
  • תקשורת חזותית עם עמיתים מכל מכשיר, בכל מקום
  • חוויית ועידה אופטימלית
  • ניתוח סטטיסטי של ועידות

תכונות מרכזיות בשרת הפגישה של Yealink

ריבוי מצבים לשיחת ועידה בווידאו

YMS – כולל תמיכה במצבים רבים של שיחת ועידה בווידאו, על מנת לתת מענה לדרישות המגוונות, לרבות שיחות P2P וועידות מתוזמנות ואד הוק ומצב תרגול. השילוב עם תכונות OA מאפשר למשתמש לתזמן שיחות ועידה בווידאו וחדרי ישיבות בו-זמנית באמצעות PC Client, באינטרנט או בעזרת Microsoft Outlook. תזכורת לשיחת הוועידה וכניסה לוועידה בלחיצה אחת מוצגים בנקודות הקצה כדי לאפשר תגובה מהירה מצד המשתמש.

 

Yealink Meeting Server YMS ארגוקום Visual

תקשורת חזותית עם עמיתים מכל מכשיר, בכל מקום

שרת הפגישות מאפשר להצטרף לשיחת ועידה במספר דרכים, ומציע חוויה של שיחת ועידה אפקטיבית בזמן אמת שמפשטת את האתגרים המוכרים של רשת ושיחות ועידה. המשתמשים במשרד יכולים ליהנות משיחת ועידה בווידאו באיכות HD הודות למערכת room system. המשתמשים בנסיעה יכולים להצטרף לשיחות ועידה במחשב האישי או תוכנת מכשיר נייד, או אפילו פשוט באמצעות פתיחת דפדפן האינטרנט, ניתן להשתתף גם באמצעות חיוג.

חוויית ועידה אופטימלית

שרת הפגישות נותן מענה לדרישות של תרחישים שונים של שיחת ועידה בעזרת תכונות עשירות לבקרת ועידות, כולל השתקה / ביטול השתקה, כיבוי / הפעלה של מצלמה, שיתוף פרטי פגישה, הקלטה, התאמה אישית לכל משתתף של פריסת הווידאו בשיחת הוועידה ועוד. כמו כן הוא כולל תמיכה בתכונות של שיתוף פעולה לרבות שיתוף תוכן, לוח ציור וביאור שתורמים משמעותית לשיפור האפקטיביות של שיחת הוועידה.

Yealink Meeting Server YMS ארגוקום Conference
Yealink Meeting Server YMS ארגוקום Conference

ניתוח סטטיסטי של ועידות

מידע בתצוגה גרפית אודות שיחות ועידה, משאבי MCU ורישום שיחות, מסייעות להשיג שיפור בסטטיסטיקה וניתוח המשאבים. תכונת אבחון וניהול מרחוק מאפשרת ניהול יעיל יותר של פלטפורמת YMS. הוספת שרת הקלטה חיצוני מאפשר הקלטת מדיה, אחסון ולמידה לפי דרישה.יתרונות שרת פגישות Yealink

Yealink Meeting Server YMS ארגוקום

פתרון מקיף

כולל MCU, שרת רישום, שרת צידוד, שרת ניהול פגישה והתקנים, שרת מדריך כתובות, שרת SIP Trunk, שרת WebRTC, שרת GK & H.460, Gateway Microsok SfB , ושרת הקלטה ושיתוף תוכן.

תאימות נרחבת

שרת הפגישות כולל שרת מובנה GK & H.460 ועובד עם פרוטוקולי תקשורת H.323/SIP, ולכן תואם לעבודה עם מערכות קצה ומערכות MCU מובילות. בנוסף, YMS תומך בהתחברות ל Microsok SfB Clients  עבור שמע, וידאו ושיתוף תוכן.

בטוח ואמין

שרת הפגישות מתבסס על ארכיטקטורה מבוזרת מתקדמת וטכנולוגיות של אשכול שרתים ו-multi-host בעתודה מידית וניהול צמתים. FEC והתאמה אדפטיבית דינמית של רוחב פס מאפשרים תקשורת בזמן אמת גם בסביבת רשת לא יציבה.

YMS meeting security

יכולות ועידה נרחבות במיוחד

שרת הפגישות מעניק פתרונות רבים לוועידות בקנה מידה גדול. פתרון federation cascading (איחוד פתרון מדורג) נותן מענה לצרכים של ארגוניים ממשלתיים. פתרון ייחודי לתמיכה בשידור ועידה אינטראקטיבית גדולה של עד 1,500 משתתפים. YMS כולל גם תמיכה במעל 10,000 צופים באינטרנט לצפייה בו-זמנית בפגישה עם RTMP Live.

אפשרות הרחבה וסביבה פתוחה

soft client SDK Rest API, PC and Mobile, מאפשרים תמיכה באינטגרציה עם מערכות צד שלישי.

דילוג לתוכן